Fotoalbumy

Osobná audiencia udelená Jeho kráľovskou Výsosťou
princom El Hassan Bin Talal

Záhrada kráľovského paláca v Ammáne, Osobná audiencia udelená Jeho kráľovskou Výsosťou El Hassan Bin Talal, princom Jordánskeho hášimovského kráľovstva.
Záhrada kráľovského paláca v Ammáne, V závere osobnej audiencie udelenej princom El Hassan Bin Talal spoločne so sprievodom Jeho kráľovskej Výsosti (zľava): J. E. pán Al-Sharif Nasser Bin Nasser, výkonný riaditeľ Vedeckého inštitútu pre bezpečnosť Blízkeho Východu z Kráľovskej vedeckej spoločnosti, otec Francis, anglikánsky farár a reprezentant ekumenického spoločenstva, pán Peter Solej, prezident NAPS, Jeho kráľovská Výsosť princ El Hassan Bin Talal, pán Ivan Solej, člen rady NAPS, J. E. prof. Kamel Abu Jaber, riaditeľ Kráľovského inštitútu pre medzináboženské štúdiá a bývalý minister zahraničných vecí Jordánska.
Rokovanie v Kráľovskom centre pre medzináboženské štúdiá v Ammáne. Prezident NAPS Peter Solej a J. E. prof. Kamel Abu Jaber, riaditeľ Kráľovského inštitútu pre medzináboženské štúdiá a bývalý minister zahraničných vecí Jordánska, legát Jeho kráľovskej Výsosti pre VIII. NAPS Medzinárodný ekumenický koncert 2012.
V závere rokovania spoločne s ďalšími predstaviteľmi Kráľovského centra pre medzináboženské štúdiá.
Arcibiskupský palác gréckokatolíckej melchitskej cikvi v Ammáne, Osobné prijatie udelené Jeho Excelenciou Mons. Yasel Al-Ayyash, arcibiskupom Petry a Philadelphie (historický názov Ammánu).
S novými priateľmi v historickom Rímskom amfiteátri v centre hlavného mesta Jordánska.
... z historického múzea
Amman Citadel.
Tradičná arabská večera podávaná J. E. pánom profesorom Kamel Abu Jaber a jeho pani manželkou za účasti pani Lyn Heppner, kancelárky Jeho kráľovskej Výsosti princa El Hassan Bin Talal.